KONST / Litografier / Färglitografi 15143368
nr 1514 3368
Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Hund. Signerad, numrerad 56/200. Färglitografi. Bildmått: 35x35 cm, yttermått inklusive ram: 51x48 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 januari 2023
kl 20:44:36
7/1 22:39:07